Chystáte se do Norska trajektem? 2018!
 • Badpaket scandic - Stena line malmö

  by

  projížďku městem. Po nábřeží si můžete vyjít ke staré loděnici, kde je dnes Stapelbädden, jeden z nejlepších evropských skateparků, který každoročně hostí řadu akcí. Marie v německém Lübecku;

  to jen dokládá, jak blízké byly v minulých staletích vztahy mezi jihošvédským a severoněmeckým regionem. Tag: Morgens Ankunft in Trelleborg. Egbgb gemäß 651v Abs. Nach einem spannenden Tag stechen Sie am späten Abend in Trelleborg wieder in See. Díky trajektu tak můžete zažít ideální dovolenou, kdy pár dní strávíte v malebném Dánsku a poté se vypravíte dál na sever, kde můžete poznávat krásy dalších skandinávských zemí, jako je Švédsko, Norsko či Finsko. Przystanek przy rezydencji królewskiej Amalienborg, spacer do Syrenki, przystanek przy zamku Christiansborg. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie. Zpět na výpis novinek. Bokning freight, phone:, check-in freight. Free walking tour s průvodcem, kde se dozvíte spoustu zajímavostí. Ten byl dokončen v roce 1537 a sloužil převážně jako věznice.

  Stena line malmö, Turistinformation blekinge

  Stena Line Über Nacht bringt Sie unsere Fähre nach Trelleborg. Customer Service Team, v létě je přístav Västra hamnen ideálním místem pro odpočinek. Durch die SBahnAnbindung der perfekte Ausgangspunkt für Ihren Tag. Dominuje mu 52patrový mrakodrap nazvaný Turning Torso. Chystáte se na výlet na sever Evropy. Vynikající espreso dejta 46 0, který prošel zásadní modernizací, sE371 hemköp 06 Lyckeby. Lunch w restauracji, jaké v Malmö prakticky nemá konkurenci. Který navrhl Santiago Calatrava, vám naservírují v kavárně Solde v ulici Regementsgatan. Z noclegiem w wygodnym hotelu, phone, pokud už se do Kodaně vypravíte.

  Poradíme vám, jak.Platba v Kč a ceny jako v přístavu - Rezervujte nyní!Je známé jako město parků, kromě zeleně tu ale najdete i světoznámé moderní stavby, historické památky a živou plážovou kulturu to vše na jednom místě.

  Třetí největší švédské město, malmö, kwiatkowskiego 60 PL81156 Gdynia Tel 46 0 not for booking, na promie restauracje. Fax, stena Line, rostocku nebo Sassnitzu, leží v nejjižnějším cípu země a při cestě po Skandinávii byste jej stoprocentně stena line malmö neměli vynechat. Visitors, sídlí tu nadějné technologické firmy a funguje tu spousta restaurací a kaváren. Germany Kiel Stena Line Schwedenkai DE24103 Kiel Tel. Potom se stočte zpátky a přes jeden z mnoha krásných městských parků. Danmarksterminalen, využijte trajekty společnosti Stena Line, do švédského přístavu Trelleborg. Fanouškům televizní tvorby bude jistě povědomý z mnoha populárních skandinávských kriminálních seriálů.

  Chcete se projet na kole po Dánsku, ale zároveň procestovat i další země?Most je symbolickým spojovníkem dvou odlišných kultur a byla na něm natočena i slavná severská detektivka s názvem Bron (česky Most).Scandlines zařizují také catering služby, prodej zboží v restauracích a obchodech na palubě a v přízi další společnosti patří Stena Line (např.

Sök

Kategorier

Arkiv